آجرسازان
خانه / آجر کف / سفارش عمده آجر کف فرش ابلق

سفارش عمده آجر کف فرش ابلق

از مصالح بسیار زیبای مورد استفاده برای کف فرش که می تواند جلوه و نمای خاصی به کف در بخش های مختلف ساختمان مانند حیاط یا بیرون آن ببخشد آجر کف فرش ابلق است که یکی از آجرهای معروف قزاقی است و از استحکام بالایی نیز برخوردار است.

سفارش آجر کف مذکور به صورت عمده از فروشنده آن به راحتی مقدور است و خریداران می توانند در ارتباط بی واسطه با این فروشنده نسبت به استعلام قیمت و سفارش این محصول برای آدرس خود اقدام کنند تا در اسرع وقت برای آنها ارسال گردد.

سفارش عمده آجر کف فرش ابلق

بررسی مزیایای کفپوش آجری

بررسی مزیایای کفپوش آجری یکی از مصالحی که برای پوشش کف داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد آجر کفپوشی می باشد؛ این آجرها تفاوت زیادی با آجرهای معمولی داشته و می ‌توانند زیبای خاصی را در کف اتاق ایجاد کنند همچنین انواع مختلف این آجر از ضخامت کمتری نسبت به آجرهای معمولی برخوردارند و دارای برخی از مزایای خاص می باشند که آنها را از آجرهای معمولی تفکیک می ‌کند.

مزایای کفپوش آجری را می توان در موارد زیر خلاصه کرد :

  • این آجرها به دلیل تراکم نسبتاً بالایی که دارند و اغلب از خاک رس بوده و گاهی از آهن در آنها استفاده شده است از ماندگاری بالایی برخوردارند و بسیار سخت و محکم می باشند وجود تمیز کردن آنها راحت است و به راحتی می‌توان آنها را شستشو داد.
  • این آجرها ضد حساسیت هستند و راه رفتن بر روی آنها باعث ایجاد آلرژی در پوست پا نمی شود.
  • جنس اغلب این آجر نسوز است و در برابر حرارت مقاومت بالایی هنگام آتش گرفتن ساختمان از خود نشان می دهند.
  • نقش بسیار موثری در افزایش زیبایی دکوراسیون داخلی ایفا می ‌کنند و به ویژه در محیط های کلاسیک بسیار شیک و زیبا هستند.
  • این محصولات ضد لغزش بوده و راه رفتن بر روی آنها بسیار راحت و بدون نگرانی از لیز خوردن است.

فروش آجر کف فرش ابلق ۲۰*۲۰

فروش آجر کف فرش ابلق 20*20 فروش آجر کف فرش ابلق در ابعاد ۲۰*۲۰ سانتی متر صورت می گیرد و خریداران می تواند این آجر را به صورت تعداد یا تناژ درخواست دهند تا سفارش تعداد مورد نظر آنها به آدرسشان ارسال گردد و بتوانند برای مواد متعدد از جمله کف پوش که کاربرد اصلی آن است از این آجر استفاده کنند.

فروش به صورت اینترنتی از همین وب سایت صورت می گیرد و خریدار در هر کجا می تواند به این سایت مراجعه کند و اطلاعات مربوط به این آجر را دریافت کرده و ثبت سفارش آن را نهایی کند بدون این که نیازی به مراجعه حضوری داشته باشد و با واسطه ای تماس بگیرد.

این آجرها با استفاده از وسایل نقلیه مخصوص این کار بارگیری شده و در حداقل زمان ممکن به دست خریداران آن خواهند رسید و خریداران می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری این محصول را در آدرس دلخواه خود با کمترین میزان شکستگی دریافت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل لنگری زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131950352
آدرس کانال: langari_ajor@
پست الکترونیکی: info@ajorsazan.ir

دیدگاهتان را بنویسید